Święto Wojska Polskiego

Date: Sierpień 14, 2018- Posted in Aktualności- Comment(s): 0

W Filii w Ełku 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ odbyła się uroczysta zbiórka żołnierzy i pracowników z okazji przypadającego w dniu 15 sierpnia święta Wojska Polskiego, ustanowionego w rocznicę tzw. Cudu nad Wisłą.

Komendant Filii Szpitala – płk Tomasz GRAF, z tej okazji, wyraził swoje podziękowanie żołnierzom i pracownikom za codzienny trud służby i pracy oraz życzył satysfakcji z wykonywanych obowiązków, jak również wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Komendant Filii podkreślił w swoim wystąpieniu, że ”Wszyscy służymy Niepodległej”.

Z okazji święta Wojska Polskiego, za systematyczne uzyskiwanie wysokich wyników w wykonywaniu zadań służbowych, wzorowe wypełnianie obowiązków, realizację dodatkowych zadań często wykraczających poza zwykłe obowiązki służbowe, wysokie zaangażowanie zostały udzielone wyróżnienia przez Ministra Obrony Narodowej, Komendanta 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie oraz Komendanta Filii w Ełku 1 WSzKzP SPZOZ.

Wśród wyróżnionych był st. sierż. Arkadiusz MATWIEJCZYK, którego płk Andrzej SKIBA – Komendant 1 WSzKzP SPZOZ w Lublinie mianował do stopnia MŁODSZEGO CHORAŻEGO.

 

1534165460545      1534165400220

Leave a comment

required