Ogłoszenia

OFERTA INWESTYCYJNA

 

Dążąc do optymalnego wykorzystania infrastruktury mienia Skarbu Państwa znajdującej się w bezpłatnym użytkowaniu przez 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku przedstawiam Państwu możliwość dowolnego zagospodarowania  budynku  nr 21 na dowolną działalność gospodarczą, nieuciążliwą dla szpitala, z potencjalnym terminem realizacji przedsięwzięcia do 10 lat.

Ełk, dzięki swemu położeniu na styku szlaków prowadzących do przejść granicznych z Litwą, Rosją i Białorusią, jest niezwykle atrakcyjnym miejscem dla inwestorów, nie tylko krajowych. Niewykorzystane tereny i potencjał w postaci wykwalifikowanych kadr w wieku produkcyjnym to interesująca perspektywa dla przedsiębiorców szukających dobrej lokalizacji dla swego biznesu. Jest to trzecie co do wielkości miasto na Warmii i Mazurach, które rozwija się w błyskawicznym tempie i dlatego coraz częściej znajduje się w kręgu zainteresowania inwestorów. Nie bez znaczenia jest tu przychylna przedsiębiorcom postawa władz miasta.

108 SzWzP SP ZOZ w Ełku to nowoczesny wysokospecjalistyczny szpital, działający na podstawie ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, udzielający świadczeń zdrowotnych – służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, oraz realizujący inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia, posiadający doskonałe zaplecze diagnostyczno – rehabilitacyjne.

 

Budynek nr 21 jest budynkiem murowanym, podpiwniczonym, dwukondygnacyjnym.

Budynek 21

c1

c2