L O G I S T Y K A

ppłk Cezary Rozwalka  -  SZEF LOGISTYKI

tel. 87 62 19 802
e-mail: crozwalka@1wszk.elk.pl

DZIAŁ INFORMATYKI I CYFRYZACJI

mgr inż. Tomasz Sobolewski  -  SZEF DZIAŁU
email: tsobolewski@1wszk.elk.pl

mgr inż. Rafał Baranowski - STARSZY SPECJALISTA INFORMATYK
email: rbaranowski@1wszk.elk.pl

mgr inż. Dariusz Rydzewski - STARSZY REFERENT
email: drydzewski@1wszk.elk.pl

KONTAKT
tel. 87 62 19 920  email: informatyk@1wszk.elk.pl

KONTAKT W SPRAWIE CYBERBEZPIECZEŃSTWA
w godzinach 7.30 - 15.30
tel. 87 62 19 920


DZIAŁ ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO INWESTYCJI I REMONTÓW

inż. Olga Hańczyc - KIEROWNIK DZIAŁU
email: ohanczyc@1wszk.elk.pl

mgr inż. Mieczysław Zalewski - STARSZY SPECJALISTA
email: mzalewski@1wszk.elk.pl

mgr Rafał Konkało - STARSZY REFERENT
email: rkonkalo@1wszk.elk.pl

Ewelina Szprynger - REFERENT
email: eszprynger@1wszk.elk.pl

KONTAKT

tel. 87 62 19 848;  87 62 19 924

SEKCJA SPRZĘTU MEDYCZNEGO


Szef Sekcji Sprzętu Medycznego

mgr inż. Dariusz ZARZYCKI

tel. 87 621 99 56  email: dzarzycki@1wszk.elk.pl


Konserwator sprzętu medycznego

Jacek WITKOWSKI

tel. 87 621 99 09

 

Magazynier sprzętu medycznego

Andrzej DZIEDZIC

 


 


SEKCJA ŻYWIENIA I DIETETYKI

Krzysztof Szeszko - SZEF SEKCJI
email: kszeszko@1wszk.elk.pl

Elżbieta Grochowska - DIETETYK SZPITALA



KONTAKT
tel. 87 62 19 977
email: kuchnia@1wszk.elk.pl



SEKCJA MUNDUROWA

Henryk Celebucki - SZEF SEKCJI
email: hcelebucki@1wszk.elk.pl


KONTAKT
tel. 87 62 19 978
email: pralnia@1wszk.elk.pl